Rabbi coffee

aRABBIca Coffee  je prvá v poradí z jedinečných zmesí s nazvom SOUTH AMERICA. Je to naša zmes 3 kvalitných druhov kávy arabica. Kávové zrná z Brazílie vypestovanej na slnečnej plantáži California, priamo od farmárky Flavia Saldanha Rodrigues. Odroda, ktorá dodáva chuť a vôňu tmavej čokolády, maslovej sladkosti, škorice, ibišteku, taktiež ovocnej chute slivky, zeleného jablka, sušených hrozienok či bobúľ červeného hrozna. Jej zamatovo, krémovo ovocnú a orieškovú chuť dotvára rozmanitosť prémiových zŕn priamo od farmárov z Kolumbie a to odrody Excelso. Kávovú chuť a jej ľahké korenisté tóny pohlcujú zrná z Mexika a to jedinečnej odrody Maragogype. Zmes sme doplnili a vyvážili menšími prvkami robusty pre bohatšiu penu a silnejšiu a plnšiu chuť kofeínu.

A ako ju pražíme? S našim pražiarom sme nastavili stredné praženie tesne pred druhým crakom, teda puknutím. Kávové zrná majú stredne hnedú farbu a môžeme tam cítiť všetky dôležité chute 3 kávových odrôd naraz. Zrno je hladké, maximálne zväčšené a toto všetko prispieva k rovnováhe kyslosti a aróm Rabbi Coffee.

Direct Trade, Micro-lot a pravidelné praženie v menších dávkach pre  čerstvosť zŕn je samozrejmnosťou v káve od Rabbi Coffee Co. .

Prečo názov a-RABBI-ca coffee?

Všetko začína vždy na začiatku, korene, učenie a aj pestovanie kávy. Chceli sme zachytiť aby názov kávy vychádzal zo samotnej podstaty – Arabica a zároveň ukázal hĺbku – Rabbi, že o káve jej pití, príprave a pomletí sa potrebujeme veľa naučiť a hlavne byť spolu s druhými aby sme si ju skutočne vychutnali.

Kto vlastne sme?

Sme kamoši, Peter Dlhý a Peter Čurgali, ktorí chcú aby káva a veci, ktoré robíme mali  nielen hodnotu, ale aby sme konečne už pili fakt, že dobrú kávu. Keďže aj pre nás je rodina dôležitá tak sme radi, že môžeme spolupracovať s rodinnou pražiarňou Holišovcov zo Serede a taktiež s  rodinnou čajovňou z Nitry, s ktorými konzultujeme pripravované zmesy čajov, českou rodinnou firmou, s ktorou pripravujeme snacky a v ramci Nitrianskeho regionu s miestnymi ľudmi, ktorý majú jablkové sady pri príprave Jablkového muštu. Nechajte sa aj vy rozmaznať našou kávou a užite si jej pomletie, dych berúcu vôňu a nezameniteľnú chuť, ktorá Vás prenesie na miesta, o ktorých snívate, alebo vyskúšajte čaje, ktorých hlbka a vôňa vás celých dostane. Snack Turista Vás zas prenesie do detských čias svojou explozívnou kombináciou. Skúste jednoducho veci od Rabbi coffee co. a Rabbi friendy. A pozrite si nás na instargame alebo facebooku.

Kontakt

Chcete ju mať doma alebo vo firme? Objednaj si teraz.
Tak píšte na email@rabbicoffee.sk alebo cez facebook Rabbi Coffee a Linkedin Rabbi Coffee a všetko spolu dohodneme. Buďme v kontakte a sledujte taktiež náš Instagram RabbiCoffee 

Rabbi účet – SK8083300000002900884242 (do poznámky Vaše meno)

Predajca & Tvorca blendu – RABBI COFFEE CO. Kalvária 3 Nitra 94901

Praženie: EuroCoffee s. r. o
Dopravca a balenie: EuroCoffee s. r. o. Trnavská cesta 813  Sereď 926 01

Reagovaním na email súhlasíte s poskytnutím Vašich osobných údajov v rámci novej legislatívy pre účely komunikácie. Takisto som si prečítal odsek o ochrane osobných údajov a som s ním oboznámený a súhlasím aj naďalej s poskytnutím mojich osobných údajov.